Kontak ons

Sinodale kantoor

NB: Nuwe Kantoorure

Ons kantoorure het verander en is nou:

Maandae – Donderdae vanaf 07.30 tot 16:00

Vrydae vanaf 07:30 tot 13:00

Telefoon en epos

033-345 2276/7/8

lolla@ngkzn.org.za

kommunikasie@ngkzn.org.za

argief@ngkzn.org.za

 

Adres:

51 Drydenweg, Pietermaritzburg, KZN (Op dieselfde terrein as die NG kerk Hayfields)

Posadres:

Posbus 28188

Haymarket

PIETERMARITZBURG 3204

Personeel:

Lolla Bestbier (Ontvangs en predikante admin) lolla@ngkzn.org.za

 

Marlise Meter (Senior admin beampte) marlise@ngkzn.org.za

 

Doretha Swanepoel (Finansiële Bestuurder) doretha@ngkzn.org.za

 

Priscilla Coucourakis (Salarisse) priscilla@ngkzn.org.za

 

Sonja Wolfaard (Senior Adminbeampte – Betalings) sonja@ngkzn.org.za

 

ARGIEWE: Hannelize van Wyk (Argivaris): 033 345 2279, argief@ngkzn.org.za

 

MAATSKAPLIKE DIENSTE PMB: Henriëtta Hefer (KZN CMD Maatskaplike Diens Bestuurder): 033 345 2294, hefer@ngkzn.org.za

 

KZN KOMMUNIKASIE:

Louis Nel  kommunikasie@ngkzn.org.za